Kalite Politikamız

Kalite Politikası

Temel ilkemiz; faaliyet gösterdiğimiz hijyenik ve kimyevi ürünler sektöründe, tasarımdan son kullanıcıya kadar tüm safhalarda müşteri odaklı kalite ve hizmet prensiplerini uygulayarak,
 müşterisi ve çalışanı mutlu,insana ve doğaya dost,kalitesi sürekli artan, fiyatı uygun ürünler üreten evrensel bir firma olmaktır.

 

 

 

Kalite Belgeleri:
ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ , OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ esasları ile GMP (İyi Üretim Uygulamaları) kuralları doğrultusunda çalışılmaktadır.
 ARGE - Kalite Laboratuvarımızda hammadde girişinden, mamül ürün çıkışına kadar üretimin her kademesinde sürdürülen hassas kalite kontrol sistemi  ile kendi sektörümüzde sürekli gelişmeyi hedefliyoruz.
 Ürünlerin analiz, kontroller ve mikrobiyolojik testleri, kalite planları ve analiz talimatları doğrultusunda uzmanlaşmış ARGE-Kalite personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca mikrobiyolojik ve dermatolojik testler bağımsız laboratuarlarda da yaptırılmaktadır..

Değerlerimiz:

  • Yasalara ve mevzuat şartlarına uyan,
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Standardı, ISO 14001  Çevre Yönetim Standardı ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Standardı‘na uyan,
  • Tüketicinin bilinçlendirilmesine önem veren,
  • İnsan kaynağını sürekli geliştiren, 
  • Pazarın taleplerine uygun yeni ürünler arayışı içinde olan,
  • Faaliyetlerinde çevre kirliliğini azaltıcı ve riskleri önleyici bir yaklaşımı benimseyen, 
  • Çevreye, insan sağlığına ve teknik emniyete değer veren bir firmadır.

 

Vizyonumuz:

COTTON CLUB TR HİJYENİK VE KİMYEVİ ÜRÜNLER A.Ş. tüm faaliyetlerini müşterilerinin tam tatminine yönelik olarak sürdürerek, güvenilir bir firma olmayı, müşteri memnuniyetlerini arttırarak büyümeyi, faaliyet gösterdiği sektörlerde farklılaşmayı ana hedefleri olarak belirlemiştir.

Misyonumuz:

Firmamız iç ve dış müşteri şartlarını karşılarken, müşteri memnuniyetini arttırmak için süreç temeline dayanarak Entegre Yönetim Sistemi uygular. Süreçlerinin performansları doğrultusunda sistemi, gözden geçirir ve sistemin etkinliği için gereken kaynakları sağlar.

Tüm birimler ve çalışanların, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi’nden oluşan Entegre Yönetim Sisteminin gereği olan prosedürler ve talimatlara uygun çalışması gerekmektedir.