Kalite Politikamız

Temel ilkemiz; faaliyet gösterdiğimiz hijyenik ve kimyevi ürünler sektöründe, tasarımdan son kullanıcıya kadar tüm safhalarda müşteri odaklı kalite ve hizmet prensiplerini uygulayarak,
 müşterisi ve çalışanı mutlu,insana ve doğaya dost,kalitesi sürekli artan, fiyatı uygun ürünler üreten evrensel bir firma olmaktır.

 

Değerlerimiz:
Biz COTTON CLUB TR. Çalışanları vizyon ve misyonumuz doğrultusunda;
Müşterilerimizle beraber bir aile olduğumuzun bilincinde, doğru iş yapmaya yöneliriz ve verimli çalışırız.
Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.
Müşterimiz ile uzun vadeli işbirliği yapar, sahiplenme duygusu oluştururuz.
Yaptığımız işlerin sorumluluğunu alırız.
Dünyaya ve değişime açık öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız.
Dürüst ve güveniliriz.
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz.

Kalite Belgeleri:
ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ , OHSAS 18001:2007 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ esasları ile GMP (İyi Üretim Uygulamaları) kuralları doğrultusunda çalışılmaktadır.
 ARGE - Kalite Laboratuvarımızda hammadde girişinden, mamül ürün çıkışına kadar üretimin her kademesinde sürdürülen hassas kalite kontrol sistemi  ile kendi sektörümüzde sürekli gelişmeyi hedefliyoruz.
 Ürünlerin analiz, kontroller ve mikrobiyolojik testleri, kalite planları ve analiz talimatları doğrultusunda uzmanlaşmış ARGE-Kalite personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca mikrobiyolojik ve dermatolojik testler bağımsız laboratuarlarda da yaptırılmaktadır..

 

Vizyonumuz

Hayatı kolaylaştıran markalarıyla süktöründe Türkiye'de birinci, uluslar arası pazarlarda ise; ilk beş şirket arasında olan bir grup olmaktır.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz değerler ile ;
 Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak, onları farklı kılacak, alışkanlık oluşturacak kalitede ürün ve hizmet sunmak,
  İş ortaklarımızla kazan –kazandır  ilkesi ile çalışmak,
  Personelimize güvenli bir çalışma ortamı yaratarak, çevreye zarar vermeden üretimi sürdürmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır